52541930
banner176

CHP Eyüp aday adayı Mustafa Ceyhan

26 Kasım 2013 Salı 07:59
Bu haber 433 kez okundu

CHP Eyüp belediye başkan aday adayı olan işadamı Mustafa Ceyhan aday adaylığını açıkladıktan sonra CHP Eyüp ilçe örgütünün karşında ilk sınavını başarıyla verdi.

CHP Eyüp aday adayı Mustafa Ceyhan
CHP Eyüp belediye başkan aday adayı olan işadamı Mustafa Ceyhan aday adaylığını açıkladıktan sonra CHP Eyüp ilçe örgütünün karşında ilk sınavını başarıyla verdi.

CHP Eyüp belediye başkan aday adayı olan işadamı Mustafa Ceyhan CHP Eyüp ilçesi tarafından düzenlenen aday adayı tanıtım toplantısında sergilediği performansla CHP Eyüp örgütünden tam not aldı Heyecanlı ve ateşli konuşması alkışlarla kesilen ve ÖDTÜ’lü, Beşiktaşlı olduğunu üzerine basa basa dile getiren Ceyhan konuşmasında ileriye dönük birçok mesajlarda verdi.

Sosyal demokratların ülkeyi nasıl yönettiğini göstereceğiz

Genç işadamı Mustafa Ceyhan kendini tanıtarak başladığı konuşmasında neden aday adayı olduğunu ve kime karşı adaylaşmak istediği dile getirdi. Ceyhan; “Ben burada aday oldum çünkü ben anti Tayyip’çiyim, aday oldum çünkü Beşiktaşlıyım, aday oldum çünkü ODTÜ’lüyüm diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü, ülkede ki yaşanan baskıların, yıldırmaların ve insanları ezmek üzerine kurulu bir sistem olduğunu, biz bunu Eyüp’te değiştireceğiz sosyal belediyeciliği Eyüp başta olmak üzere İstanbul da ve tüm Türkiye’de bu anlayışı getirerek sosyal demokratların ülkeyi nasıl yönettiğini göstereceğiz, dedi Ceyhan; “Biz bu belediyeyi aldığımızda son beş yılın hesabını sormayacağız son 20 yılın hesabını soracağız. Beni ilgilendirmez önceki dönemler deyip kapatmayacağız Ahmet Genç ve İsmail Kavuncu dönemini inceleyip, yapılanları bir-bir ortaya çıkarmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz, bunları yapmak için de yerel iktidarı alıp gençlerimize olanaklar sağlayıp bu davada yanımızda olmalarını istiyorum,

Belediyeyi yönetecek kadrolar buradaki gençlerdir

Ben onların başkanı değil abisi olmak için aday oldum. Belediyeyi yönetecek kadrolar buradaki gençlerdir. Sizler yöneteceksiniz bu belediyeyi biz size yol göstermek için uğraşacağız, gençler ve kadınlar olmadan biz yerimizde olamayız onun içindir ki bizleri destekleyiniz. dedi.

Mustafa Ceyhan konuşmasına şöyle devam etti; Biraz öncede bahsettim neden aday olmak istediğimi benim aday adayı olmamdaki en büyük etken benim Tayyip karşıtı olmamdır. Bunu buradan da herkese duyuruyorum herkes bilsin nerde bir zulüm varsa, insanlar eziliyorsa, ben sahsım adına onun yanında olmam gerektiğini biliyor ve yapmam gerekeni yapıyorum. Bakın yakın zaman önce Kemerburgaz’da Kasımpaşa spor’a kocaman bir yer verildi bana yetki verilirse eğer burada belediye başkan adaylığı ve kazanmamla beraber belediye başkanı olarak Kasımpaşa spora hadi oradan deyip o alanı boşalttıracağız.
Kazanmak deyince de ben Mustafa Ceyhan olarak iddia ediyorum ki burada seçimleri de kazanacağımızdan şüpheniz olmasın 110 bin oy alarak seçimlerde CHP Bayrağını Eyüp belediyesine getireceğiz. Benim iddiam budur 110 bin oy AKP ye de hadi artık git evine demek için elimizi değil bütün vücudumuzu taşın altına koymaya ben hazırım sizde hazır olun ve bu baskıcı iktidara Eyüp’ten gereken cevabı verelim “ dedi.

Yorum Gönder