52541930

Seçkin TURAN Eyüp Belediye Başkan aday adayı oldu

Akparti Eyüp İlçe Başkanı Seçkin TURAN Eyüp Belediye başkanlığı aday adayı oldu

02 Aralık 2013 Pazartesi 00:15
Bu haber 671 kez okundu
Seçkin TURAN Eyüp Belediye Başkan aday adayı oldu
banner170
  Geçen hafta Haliç'te yapılan 2014 yerel seçimlerinde Eyüp İlçe Belediye başkanlığı aday adaylığı için başvuran 17 Aday adaylarının tanıtımıyla başlayan Akparti aday adaylarına,2008 Yılından bu zamana dek başarıyla Yürüttüğü ilçe başkanlığı ve partili partisiz tüm kesimlerin Takdirini kazanan Akparti Eyüp İlçe Başkanı Seçkin TURAN'da katıldı.Daha önce Akparti istanbul İl Başkanlığınca Tüm İlçe teşkilatları bazında yapılan Temayül yoklamasında Aday Adayı olmadığı halde Akparti Eyüp Teşkilatınca adı oybirliği edilmişcesine 1.ci sırada çıkan Seçkin TURAN'ın bu kararıyla Eyüp İlçe Belediye Başkanı Adayı belirlenmesi noktasındada şansının üst düzeyde olduğu aşikar.

Seçkin TURAN kimdir;

1976 / İstanbul Eyüp doğumlu olan TURAN,Eyüp Alibeyköy'de 50 yıllık esnaflık yapan bir ailenin büyük oğludur. İlk,orta ve lise eğitimini Eyüp Alibeyköy Merkez Mahallesinde tamamladı. Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünü bitiren TURAN, Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı. Halen esnaflık mesleğini icra etmekte.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyeliği ve yöneticilikleri bulunmaktadır. Ayrıca Türk Kızılayı Gençlik Koları Kurucular Kurulunda görev yapmıştır.

Siyasi hayatına Ak Parti Eyüp İlçe Gençlik Kolları Kurucu Başkan Yardımcısı olarak başladı. 2003-2005 yılları arasında Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüttü. 2005 - 2008 yıllarında Ana Kademede çeşitli görevlerde bulundu. 2008 Yılı Olağan Kongresinde Ak Parti Eyüp İlçe Başkanlık görevine seçildi.O günden bu zamana dek aynı görevde bulunan TURAN, Evli ve bir kız babası olup, orta derecede İngilizce bilmektedir.

    Yorumlar

banner184
banner174
banner171
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sayfalar
Linkler
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv