52541930

Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef

Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef

24 Şubat 2014 Pazartesi 19:39
Bu haber 1354 kez okundu
Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef
banner179
 KENAN SEDEF KİMDİR ?
Eğitimci bir ailenin ilk oğlu olarak, 1972 yılında HİZAN’da doğdu. Babasının tayin olması ile 1980 Yılında KEMERBURGAZ’a yerleşen Kenan SEDEF bu tarihten bu yana bölgede ikamet etmektedir.

İlk öğrenimini KEMERBURGAZ’da Lise tahsilini ALİBEYKÖY Teknik Meslek Lisesinde (elektrik teknikeri olarak) tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat bölümüne devam eden evli ve üç çocuk babası olan Kenan SEDEF Göktürk’teki Kemer Rose Sitesinde yaklaşık 10 (on) yıldır Yönetim Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

1992 yılında Göktürk’e yerleşen Kenan SEDEF 1996 Yılına kadar Merkez İlköğretim okulunda Öğretmenlik Yaptı. Göktürk’ün belediye olması ile birlikte Göktürk Güzelleştirme ve Koruma Derneği, Göktürk Spor Kulübü, Göktürk Avcılık Ve Atıcılık kulübü ve KEMERBURGAZ Güzelleştirme Derneğinin Kurucularındandır. Aynı zamanda Kemer Country yönetim şirketinde görev alıp, halen Göktürk Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkan yardımcılığı devam etmektedir.

Göktürk’te Başta Okul Aile birlikleri olmak üzere bir çok Sivil Toplum Kuruluşlarında Üye ve gönüllü olarak bir çok Projelerde (bölgeye doğalgazın gelmesi, yarım kalan Otoban yolunu bitirilmesi ve aydınlatılması için Başbakanlığa Dosya Hazırlanıp verilmesi, Göktürk Güzelleştirme ve koruma derneği çatısı altında beldede bir çok sosyal yardım faaliyetlerinin organizesi, Kültürel faaliyetlerin organizasyonu, Mahalle Afet Yönetiminin Göktürk - Kemerburgaz’da hayata geçirilmesi, site yönetimleri ile bölgedeki tüm resmi, özel kurum ve kuruluşlarla, ilişkileri arttırıcı faaliyetlerde imzası olan Kenan SEDEF şimdi Göktürk Merkez Mahallesi Muhtarlığına adaydır.

SİZ GÖKTÜRK SAKİNLERİNİN KIYMETLİ OYLARINA TALİPTİR.
Göktürk Vizyon

    Yorumlar

banner184
banner174
banner171
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sayfalar
Linkler
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv