52541930
banner176

Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef

24 Şubat 2014 Pazartesi 19:39
Bu haber 1310 kez okundu

Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef

Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef
 KENAN SEDEF KİMDİR ?
Eğitimci bir ailenin ilk oğlu olarak, 1972 yılında HİZAN’da doğdu. Babasının tayin olması ile 1980 Yılında KEMERBURGAZ’a yerleşen Kenan SEDEF bu tarihten bu yana bölgede ikamet etmektedir.

İlk öğrenimini KEMERBURGAZ’da Lise tahsilini ALİBEYKÖY Teknik Meslek Lisesinde (elektrik teknikeri olarak) tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat bölümüne devam eden evli ve üç çocuk babası olan Kenan SEDEF Göktürk’teki Kemer Rose Sitesinde yaklaşık 10 (on) yıldır Yönetim Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

1992 yılında Göktürk’e yerleşen Kenan SEDEF 1996 Yılına kadar Merkez İlköğretim okulunda Öğretmenlik Yaptı. Göktürk’ün belediye olması ile birlikte Göktürk Güzelleştirme ve Koruma Derneği, Göktürk Spor Kulübü, Göktürk Avcılık Ve Atıcılık kulübü ve KEMERBURGAZ Güzelleştirme Derneğinin Kurucularındandır. Aynı zamanda Kemer Country yönetim şirketinde görev alıp, halen Göktürk Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkan yardımcılığı devam etmektedir.

Göktürk’te Başta Okul Aile birlikleri olmak üzere bir çok Sivil Toplum Kuruluşlarında Üye ve gönüllü olarak bir çok Projelerde (bölgeye doğalgazın gelmesi, yarım kalan Otoban yolunu bitirilmesi ve aydınlatılması için Başbakanlığa Dosya Hazırlanıp verilmesi, Göktürk Güzelleştirme ve koruma derneği çatısı altında beldede bir çok sosyal yardım faaliyetlerinin organizesi, Kültürel faaliyetlerin organizasyonu, Mahalle Afet Yönetiminin Göktürk - Kemerburgaz’da hayata geçirilmesi, site yönetimleri ile bölgedeki tüm resmi, özel kurum ve kuruluşlarla, ilişkileri arttırıcı faaliyetlerde imzası olan Kenan SEDEF şimdi Göktürk Merkez Mahallesi Muhtarlığına adaydır.

SİZ GÖKTÜRK SAKİNLERİNİN KIYMETLİ OYLARINA TALİPTİR.

Göktürk Vizyon
banner184
banner174

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Oya Uğurlu 10 ay önce yorumlandı

herkes için hayırlısı neyse öyle olsun. sayın sedef'in siyasi görüşü nedir?

2 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

semih erdinc 10 ay önce yorumlandı

acik soliim destekliyoruz cunku yapabilecegine inaniyoruz hayirlisi olsun saygilarimizla

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

mehmet cetin 10 ay önce yorumlandı

ben sonuna kadar destekliyorum gokturke misyonu vizyonu olan toplum bireyi olan biri lazim bizim simdiki muhtar yuruyen cenaze ne selam verir ne konusur nerde yasiyor merak ediyorum sevimli adam ancak memur hicbir adim atmadi gokturk icin benim adayim sedef basarilar muhatrim

3 Kişi beğendi.